
Aktualności




Za nami kolejna edycja konferencji "Orły Transformacji Energetycznej"

W dniu 8 września pod Patronatem Stowarzyszenia im. Prof. Żmijewskiego odbyło się ciekawe wydarzenie podczas, którego wspólnie zastanawialiśmy się nad kierunkami rozwoju energetyki, gospodarki cyrkularnej oraz innowacjami technologicznymi, które wpływają na nasze życie.
W dniach 2-4 września Prezes Stowarzyszenia im. Prof. Żmijewskiego - Rafał Czaja uczestniczył w spotkaniach tematycznych podczas XXXIV Forum Ekonomicznego - "Czas transformacji jaka będzie Europa?"

Pragniemy podkreślić ogromny i wieloletni wkład dr hab. Macieja M. Sokołowskiego, prof. UW, Keio University w inicjatywy przybliżające działalność Stowarzyszenia im. Prof. Żmijewskiego środowisku akademickiemu oraz wśród przyszłych ekspertów energetycznych.


Tegoroczna edycja realizowana jest pod merytorycznym Patronatem Stowarzyszenia im. Prof. Żmijewskiego

Strony
- « pierwsza
- ‹ poprzednia
- …
- 2
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- 8
- 9
- 10
- …
- następna ›
- ostatnia »



