Aktualności

Data dodania: 2020-11-26

Szanowni Państwo,

W imieniu Ambasadora Włoch, JE Aldo Amati, pierwszego Sekretarza Ambasady Włoch w Polsce Pana Simone Balzani oraz Prezesa Stowarzyszenia na rzecz Efektywności Pana Rafała Czaji, serdecznie  zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniu (on-line webinar)  „Poland and the challenge of the enegy transition". Building a partnership with Italy.

Data dodania: 2020-11-20

W dniu 27 listopada z udziałem lokalnych liderów, ekspertów, przedstawicieli samorządów powiatu zgorzeleckiego, odbędzie się kolejne spotkanie strategiczne dot. kierunków transfrmacji energetycznej regionu.

Data dodania: 2020-11-02

CIEPŁOWNICTWO POWIATOWE - Informacje dla sympatyków Stowarzyszenia

 

Data dodania: 2020-10-29
 
 
11 grudnia 2020 r.
 
zaplanowane początkowo w Ministerstwie Klimatu i Środowiska
 
Data dodania: 2020-10-28

Wydawnictwo „Nowa Energia”, Centrum Energetyki AGH oraz Stowarzyszenie na rzecz Efektywności im. prof. Żmijewskiego, zapraszają do udziału w :

VIII Konferencji Technicznej  pt.„Nowy Model Energetyki"

Konferencja odbędzie się w dniach 18-19 listopada 2020 r. w formule on-line.

WSPÓŁPRACA:

Data dodania: 2020-10-28

5 lat temu odszedł prof. Krzysztof Żmijewski, człowiek-instytucja, zawsze z kapeluszem pełnym pomysłów, z wizją polskiej energetyki, o której mówił i pisał z pasją i energią.

Profesorowi, z którym dr Maciej Sokołowski, nasz członek Rady Programowej, prywanie przyjaciel, współpracował, poświęcił kilka słów w swojej nowej książce EUROPEAN LAW ON COMBINED HEAT AND POWER

Data dodania: 2020-10-28

Z przyjemnością informujemy, że pod naszym Mertyorycznym Patronatem i we wspołpracy z najlepszymi audytorami energetycznymi powstała  platforma:

www.audytprzedsiebiorstwa.pl

PATRONAT MERYTORYCZNY:

Data dodania: 2020-10-22

                                                                                                                                     Włodarze Gmin Wiejskich i Miejsko-wiejskich

Szanowni Państwo, 

Zwracamy się do Was – lokalnych liderów i odpowiedzialnych Włodarzy Gmin z propozycją udziału w badaniu dot. „Spółdzielni Energetycznych” i oczekiwanej/możliwej roli JST w aktywizacji tworzenia lokalnych inicjatyw energetycznych z udziałem Państwa lokalnej społeczności.

Data dodania: 2020-10-21

WEBINARIUM, 28 listopada
godz. 15.00 - 16.00,
Prowadzący : Peter Welch (European Court of Auditors)
język angielski

Przekazujemy w Państwa ręce ostatnie dwie ważne publikacje Europejskiego Trybunału Obrachunkowego (The European Court of Auditors (ECA), dotyczące polityk UE w zakresie efektywności energetycznej, które beda przedmiotem aktualnego webinarium.

Data dodania: 2020-10-19

GAZ-SYSTEM ZAPRASZA DO UDZIAŁU W ANKIETOWYM BADANIU RYNKU

w celu aktualizacji planów rozwojowych systemu przesyłowego

Strony