XXVIII edycja Welconomy z udziałem m.in. Pana Ministra Ireneusza Zyski-Pełnomocnika Rządu ds. OZE, prof. Michała Kleibera - PAN, dr Grzegorza Maślocha-członka Rady Programowej Stowarzyszenia

Podczas XXVIII edycji Welconomy udział wezmą reprezentanci ze środowiska biznesowego, naukowego i politycznego. Podczas wydarzenia zostaną poruszone między innymi tematy związane z bezpieczeństwem i przyszłością energetyki w Polsce oraz rolą banków i instytucji pomocowych w odbudowie aktywności gospodarczej i inwestycyjnej.

dr Grzegorz Maśloch weźmie udzial w sesji pt "Gmina dla lokalnej przedsiębiorczości – działania i instrumenty"

Wśród Panelistów m.in.:

• prof. dr hab. Michał Kleiber – Polska Akademia Nauk
  • prof. dr hab. Jerzy Buzek – Przewodniczący Komisji Przemysłu, Badań Naukowych i Energii Parlamentu Europejskiego, Premier Rzeczypospolitej Polskiej w latach 1997-2001, Przewodniczący Parlamentu Europejskiego w latach 2009-2012
  • Paweł Borys – Prezes Zarządu Polskiego Funduszu Rozwoju
  • Artur Martyniuk – Prezes Zarządu POLREGIO Sp. z o.o.
  • Małgorzata Oleszczuk – Prezes Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości
  • dr Robert Perkowski – Wiceprezes Zarządu – PGNiG S.A.
  • Krzysztof  Zdziarski – Prezes, Dyrektor Zarządzający – PESA Bydgoszcz S.A.
  • Ryszard Hordyński - Dyrektor ds. strategii i komunikacji w Huawei Polska Sp. z o.o.
  • Krzysztof Pietraszkiewicz – Prezes Związku Banków Polskich