Forum w Krynicy Zdrój

W dniach 18-20 września 2024 r. w Krynicy - Zdrój odbyła się kolejna edycja Forum Krynica
Fot. Stowarzyszenie im. Prof. Żmijewskiego (od lewej dr inż. Jacek Skudlarski, Rafał Czaja - Stowarzyszenie im. Prof. Żmijewskiego)

W wydarzeniu, wzięli udział przedstawiciele świata polityki, biznesu, nauki oraz liderzy opinii. Goście Forum zebrali się w jednym  miejscu by o najważniejszych wydarzeniach, które dzieją się w Polsce i na świecie. Partnerem wydarzenia było Województwo Małopolskie oraz Podkarpackie.

W ciągu trzech dni odbyło się 40 paneli dyskusyjnych w czterech ścieżkach tematycznych w których udział wzięło 150 prelegentów. Do Krynicy  przybyli również ekspert Stowarzyszenia im. Prof. Żmijewskiego – dr inż. Jacek Skudlarski (SGGW) oraz Prezes Zarządu Stowarzyszenia - Rafał Czaja.