Webinarium pt. „Spółdzielnia energetyczna – odpowiedź na rosnące koszty energii w gospodarstwach rolnych i aktywizację współpracy między rolnikami” zostało przeprowadzone w ramach projektu Stowarzyszenia "Energia Dla Wsi" w dniu 20 lipca 2023 r.

Tematyka spółdzielni energetycznych m.in. dzięki aktywności Ministerstwa Rolnictwa, KOWR czy zaangażowaniu takich organizacji pozarządowych jak Stowarzyszenie im. Prof. Żmijewskiego jest coraz bardziej interesująca. Materiał został udostępniony na platformie YouTube "Energia Dla Wsi" i już po tygodniu zyskał ponad 15 tys. wyświetleń.

Więcej informacji na stronie naszego projektu Energia Dla Wsi

TUTAJ