Stowarzyszenie im. prof. Żmijewskiego prowadziło specjalny warsztat podczas XXI Samorządowego Forum Kapitału i Finansów

XXI Samorządowe Forum Kapitału i Finansów, 11 - 12 października 2023 r., Katowice

Wydarzeni łączy najbardziej wpływowych przedstawicieli administracji samorządowej i publicznej ze światem biznesu i finansów. Podczas Forum organizatorzy goszczą: marszałków, prezydentów, burmistrzów, wójtów, starostów, radnych, skarbników, sekretarzy i wyższych urzędników samorządowych a także naukowców i ekspertów branżowych.

Przedstawiciele Stowarzyszenia oraz Szkoły Głównej Handlowej - Rafał Czaja, dr inż. Grzegorz Maśloch  poprowadzili  specjalny warsztat pt. "Białe certyfikaty jako narzędzie optymalizacji kosztowej efektywności energetycznej w JST"

od lewej: Rafał Czaja, dr inż. Grzegorz Maśloch, prof. Jacek Sierak

Rafał Czaja - Stowarzyszenie im. prof. Żmijewskiego

W ciągu 20. edycji Forum wydarzenie to wyrosło na największą i najważniejszą profesjonalną konferencję dla władz samorządowych w Polsce, podczas której dyskutuje się o problemach wykorzystania zasobów i aktywów, którymi samorząd dysponuje, do jak najskuteczniejszego realizowania polityk, strategii i zadań o charakterze lokalnym. Na Forum nie zabraknie też wskazania trendów, kierunków rozwoju i najważniejszych innowacji.