Spotkanie eksperckie w ramach analizy zgłoszonych uwag do Min. Klimatu i Środowiska w zakresie "Prawo energetyczne i ustawa o odnawialnych źródłach energii - linia bezpośrednia."

Zwracamy się z uprzejmą prośbą do Państwa - członków, współpracowników oraz sympatyków naszej organizacji o przesłanie Państwa uwag, które moglibyśmy omówić w trakcie spotkania.

Z przyjemnością informujemy, że w dniu 8 września eksperci Stowarzyszenia wezmą udział w spotkaniu w Ministerstwie Klimatu i Środowiska,  w związku z trwającą analizą uwag dot. linii bezpośredniej zgłoszonych do projektu ustawy o zmianie ustawy - Prawo energetyczne i ustawy o odnawialnych źródłach energii (UC 74) w trakcie konsultacji publicznych.

Ministerstwo Klimatu i Środowiska - Zagospodarowanie przestrzenne -  cyfryzacja - Portal Gov.pl

Celem spotkania będzie omówienie zgłoszonych uwag i rozmowy eksperckie nt. kształtu tej instytucji.

Uwagi, spostrzeżenia prosimy skierować do dnia  5 września, na nasz adres:
biuro@stowarzyszenie-zmijewski.pl